Stalo se

03. 02. 2016

PR netWork: Jak podat správně své CSR aktivity médiím a jak CSR vyhodnocovat?

Stručný popis: CSR neboli společenská odpovědnost firem se již netýká jen filantropie, ale většiny aktivit ve společnosti např. v oblasti inovací, životního prostředí, zaměstnanců či dodavatelů. Jak vše správně uchopit a odkomunikovat médiím? Co je pro novináře zajímavé a co je již za hranou?
 

O přednášejících: 
Zuzana Keményová, redaktorka  iHned.cz a Hospodářských novin, se dlouhodobě věnuje tématům ochrany životního prostředí, CSR a popularizaci vědy. Tato témata rozvíjí na IHNED.cz i v tištěných HN. Přispívá rovněž do rubriky HN Kariéra, kde se zevrubně věnuje oblasti personalistiky, píše především o novinkách v HR. V Hospodářských novinách začínala v roce 2008 jako elévka, pět let působila jako reportérka domácího zpravodajství. Vystudovala magisterské studium na Univerzitě Karlově, obor Žurnalistika.

Druhým přednášejícím je Martina Vošková z občanského sdružení Business Leaders Forum, které je jednou z předních platforem pro společensky odpovědné podnikatele v České republice. CSR se věnují již 20 let, jsou součástí mezinárodních organizací International Business Leaders Forum a CSR Europe.

Kdy: 3.2.2016, Kde: Impact Hub Praha Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5, 1. patro. Čas: 18:00 až cca 20:00
Cena: Pro členy PR Klubu zdarma, pro členy APRA, ČMS, Impact Hub Praha a Business leaders forum 440 Kč, pro ostatní zájemce 490 Kč. Kapacita: maximálně 35 osob

VYPRODÁNO

© PR Klub z.s., web vytvořil Kapesní svět