Stalo se

12. 06. 2018

PR Work: Media relations v roce 2018

PR Work: Media relations v roce 2018

Kdy: úterý 12. června 2018 od 13 do 17 hodin
Kde: Etnosvět, Legerova 40, Praha 2 (pár kroků od I. P. Pavlova)

Media relations dnes nejsou jen tiskové zprávy a jejich distribuce novinářům. I komunikace s novináři má své trendy a technické inovace. Jak se s nimi dokáží popasovat PR profesionálové dnešních dnů? A které trendy stojí za to sledovat a které pustit z hlavy? Přijďte zjistit na náš červnový seminář, kde se o své zkušenosti podělí zástupci médií i PR odborníci.

Kdo se přijde podělit o své znalosti a dovednosti:
- Tomáš Skřivánek, š
éfredaktor centrální redakce, VLTAVA LABE MEDIA a.s.
- Markéta Vozková, editorka aktuální publicistiky, Český rozhlas Plus 
- Jindřich Šídlo, Seznam Zprávy
- Michal Půr, šéfredaktor, Info.cz 

CHCETE PŘIJÍT? Stačí se jednoduše přihlásit skrze ON-LINE FORMULÁŘ.

Program akce: 
13.00 - 13.20 hod. úvod a představení semináře
 
13.20 - 14.00 hod.  
Markéta Vozková, editorka aktuální publicistiky, Český rozhlas Plus / Radiožurnál
Jak vypadá práce editora publicistiky ve veřejnoprávním médiu? Jak funguje komunikace zástupců média s PR pracovníky a tiskovými mluvčími? O své zkušenosti se podělí editorka Českého rozhlasu Markéta Vozková, která má díky své praxi zkušenosti také z druhé strany. Od roku 2014 kromě pozice editorky působí v roli PR manažerky filmového festivalu Aussie & Kiwi Film Fest.
 
14.00 - 14.40 hod.
Tomáš Skřivánek, šéfredaktor centrální redakce, VLTAVA LABE MEDIA a.s. 
Tomáš Skřivánek se přijde podělit o své zkušenosti z pohledu novináře i z vedení redakce. Má dlouholetou novinářskou praxi (peníze.cz, MF Dnes, Týden a další). Od listopadu 2016 zastává funkci šéfredaktora v centrální redakci VLTAVA LABE MÉDIA. Dříve působil ve vydavatelství Mladá fronta, v posledních letech jako člen představenstva zodpovědný za deník E15, týdeníky Euro a E15 weekly, měsíčníky Profit a Strategie. 
 
14.40 - 15.10 hod. coffee break
 
15.10 - 15.50 hod.
Jindřich Šídlo, šéfreportér a autor satirického pořadu Šťastné pondělí, Seznam Zprávy
Zkušený novinář, redaktor, politický komentátor a držitel několika novinářských cen (Cena Ferdinanda Peroutky v letech 2007 a 2013, Osobnost roku v anketě Tweet roku aj.), který může mnohé naučit nejednoho PR profesionála díky své rozsáhlé praxi. Zkušenosti sbíral v Českém deníku, devět let v týdeníku Respekt, v redakci Mladé fronty DNES či České televizi. V září 2016 ohlásil odchod z Hospodářských novin, kde působil v pozici šéfredaktora politického zpravodajství a názorové sekce, a přešel do nově vznikající redakce Seznam Zprávy. Zde pravidelně uvádí satirický pořad Šťastné pondělí. 
 
15.50 - 16.30 hod.
Michal Půr, šéfredaktor, Info.cz   
Michal Půr stojí za serverem Info.cz od jeho vzniku v listopadu 2016. V rámci semináře se přijde podělit o vhled do fungování internetového média, ale i o své dlouholeté novinářské zkušenosti.  Před vznikem Info.cz zastával post ředitele divize Euro a šéfredaktora týdeníku Euro vydavatelství Mladá fronta (MF). Před příchodem do MF působil sedm let v České tiskové kanceláři, kde naposledy řídil centrální redakci domácího i ekonomického zpravodajství ČTK. Předtím zde postupně zastával pozice vedoucího ekonomické redakce, vedoucího zahraniční redakce a zpravodaje v Bruselu. 
 
16.30 - 17.00 hod. shrnutí semináře, zpětná vazba a rozloučení   
 

CHCETE PŘIJÍT? Stačí se jednoduše přihlásit skrze ON-LINE FORMULÁŘ.

Cena: 1 890 Kč pro členy PR Klubu
          
 2 140 Kč pro členy APRA a ČMS
           2 390 Kč pro ostatní zájemce

© PR Klub z.s., web vytvořil Kapesní svět