Připravujeme

04. 04. 2018

PR Work: Sociální média - mýtus nebo užitečný nástroj?

Kdy: středa 4. dubna, od 13 do 17 hodin
Kde: Etnosvět, Legerova 40, Praha 2 (pár kroků od I. P. Pavlova)

Vy ještě nemáte profil na Instagramu? Nepoužíváte Facebook Stories? A na Twitteru také nejste moc aktivní! Ale potřebujeme to doopravdy? Stojí všechen čas a prostředky věnované stále rostoucímu dění na sociálních médiích doopravdy za to? Kolik toho má PR profesionál o tomto typu médií vědět? A kolik času a pozornosti jim věnovat? Společně se podíváme s využitím znalostí jednotlivých médií i konkrétních případových studií. 

CHCETE PŘIJÍT? Stačí se jednoduše přihlásit skrze ON-LINE FORMULÁŘ

Na co se můžete během semináře těšit: 

Úvod do světa sociálních médií
Jenda Perla, Marketing Manager, Dataweps

Jenda Perla se sociálním sítím věnuje od začátku jejich marketingového využití v České republice. Napsal o nich bakalářskou práci, pravidelně o nich píše a školí. Přesto je zastáncem využití sociálních médií pouze v případě, že dávají pro konkrétní firmu smysl. Během své profesní dráhy se podílel na strategii a správě profilů firem různých velikostí, od Coca-Coly či Gambrinusu po Primeros či neziskové organizace.

Případová studie Facebook profilu Běhej lesy: Sportem ku zdraví a aktivní komunitě na Facebook
Richard Valoušek, senior PR manager, RAUL!

Jen málokterý sportovec nezaznamenal Facebook profil Běhej lesy, který je součástí projektu Českého olympijského výboru Česko Sportuje! O stránku na nejoblíbenější sociální síti se stará agentura RAUL! O tom, jak se aktivně starat o stránku s více než 20 000 fanoušky se přijde podělit Richard Valoušek. 

Případová studie kampaně 100 skvrn, 100 zážitků: Jak oslovit cílovou skupinu maminek na sociálních médiích
Alžběta Fridrichová, ADison

Alžběta učila lidi odvykat kouření i cvičit oční jógu, oslavila s IKEA 20 let její existence na českém trhu nebo si vymyslela Týden barev a nechala po Praze tancovat padesát barevně oblečených mimů.  Před pár lety založila vlastní agenturu ADison, která se zaměřuje na integrovanou PR komunikaci a pracuje např. pro BOHEMIA SEKT, Zonky, Pivovar Litovel, Hervis, Durex a také Vanish. Právě pro Vanish v minulém roce agentura zrealizovala zajímavou kampaň se zapojením maminek a několika sociálních sítích. Na semináři představí případovou studii z kampaně „100 skvrn, 100 zážitků". 
 

CHCETE PŘIJÍT? Stačí se jednoduše přihlásit skrze ON-LINE FORMULÁŘ
Akci si můžete jednoduše vložit do Google Kalendáře. 

Cena: 1 890 Kč pro členy PR Klubu
           2 140 Kč pro členy APRA a ČMS
           2 390 Kč pro ostatní zájemce

© PR Klub z.s., web vytvořil Kapesní svět